Náš tým

 

 

 

Zuzka_BauerováZuzka Bauerová

 

zuzanabauerova91@seznam.cz

 

O mně: Je mi 26 let a pracuji jako osobní trenérka ve fitness centru a nejlepší je, když je práce vaším koníčkem. Miluji jakýkoliv sport a zdravý životní styl. Už od mala jsem se závodně věnovala krasobruslení a tenisu. "Motivace je to, díky čemuž začnete. Zvyk je to, díky čemu budete pokračovat."

 
 

 


 

Radim_KůtaRadim Kůta

 

info@umimbehat.cz

 

O mně: Jsem dlouholetý závodní běžec, osobní kondiční trenér a absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu UK. Působím jako trenér moderního pětiboje v Tj Dukla Praha. Jsem zakladatel projektu www.umimbehat.cz

 

 
 
 

 

Vojta_MeierVojta Meier

 

vojta.meier@gmail.com

 

O mně: Jsem certifikovaným FMS™ (Functional Movement Systems) Level 2 pohybovým specialistou v oblasti funkčního tréninku. Specializuji se na nápravu pohybových vzorů a prevenci zranění. Dále se zaměřuji na význam správného dýchání a držení těla v každodenních činnostech. Portfolio mých služeb zahrnuje i masáže, myofasciální techniky a terapii spoušťových bodů, kterými dokáže klientovi ihned ulevit od bolesti a psychického napětí. Mimo jiné jsem působil jako školitel Yoda Institutu pro Ostravu. www.vojtechmeier.cz

 


 

Anna_Kelišová
Anna Kelišová

 

Kelinatorterminator@gmail.com

 

O mně: Mám 8 let praxe jako osobní trenér, instruktor skupinových lekcí a kouč zdravého životního stylu. Zaměřuji se na kondiční tréninky v posilovně, posilovací techniky s balančními pomůckami i vlastní vahou, body & mind, koučink týkající se správného stravování.

 

 

 

 

Radim_PolášekRadim Polášek

 

radim.polasek21@gmail.com

 

O mně: Radim je v současnosti jeden z nejvyhledávanějších trenérů v ČR v oblasti kondičního tréninku profesionálních sportovců. V roce 2014 se stal absolventem Ostravské univerzity v oblasti tělovýchovy. Samotnému trenérství se věnuje od roku 2012. Specialista na rozvoj pohybových schopností a dovedností. Profesionál v oblasti kondiční přípravy. Odborník na systémové plánování kondičních příprav. Radim je dále také jeden z nejuznávanějších trenérů v ČR co se týče specializovaných tahových a tlakových cviků na rozvoj síly v kombinaci s rychlostí.

 


 

Martin_NavrátilMartin Navrátil

 

navros86@seznam.cz

 

O mně: Jsem osobní a kondiční trenér zaměřující se na pohyb dle vrozené lidské motoriky, kterou řídí CNS na základě pohybové idey. Od dětství aktivní a sportovně založený. Po ukončení plavecké kariéry jsem se začal věnovat klasickému posilování a později soutěžní kulturistice v roli závodníka. V průběhu let jsem prohluboval své znalosti v oblasti tréninku jak silového, tak funkčního na různých certifikovaných školeních vedených skutečnými profesionály. Zlomový byl rok 2017, kdy jsem na školení “Vývojová kineziologie ve fitness” poznal Václava Rázla, pod jehož vedením začalo vzdělávání a zdokonalování se v tomto směru. Bežné cíle klientů jako redukce tuku, nabírání svalové hmoty, zlepšení kondice nebo příprava sportovců jsou samozřejmostí.


  

Zuzana_PřecechtělováZuzana Přecechtělová

 

z-precechtelova@seznam.cz

 

O mně: Pocházím z Kroměříže, do Ostravy jsem se dostala skrz studium na Lékařské fakultě v Ostravě, kde jsem absolvovala jak bakalářské, tak magisterské studium v oboru FYZIOTERAPIE. 12 let jsem hrála volejbal, od vysoké školy prakticky jen běhám. V srpnu roku 2018 jsem v Ostravě otevřela novou fyzioterapeutickou ordinaci „PŘECI fyzio“ (ig/fb @precifyzio), kde se specializuji převážně na problémy pohybového aparátu sportovců – většina mých klientů jsou běžci, ale také basketbalisti, cyklisti, fitness trenéři a další. Klientelu mi ale tvoří také lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, nesportují, bolí je záda, krční páteř apod. Poskytuji diagnostické, léčebné, preventivní a rehabilitační služby pro udržení optimálního zdraví mého klienta.

 


  

Baja_1Barbora Řezáčová

 

barbora.rezacova@gmail.com

 

O mně: Jsem obyčejná holka, co bohužel nikdy nedělala žádný sport závodně, ale pohyb je můj život. Začátky se cvičením pro mě nebyly jednoduché, zkoušela jsem si vše sama, metoda pokus omyl, ale nakonec si myslím, že to po letech dopadlo úspěšně. Cvičila jsem vždy sama, ale za každý trénink pod vedením jsem velmi vděčná. Zajímám se o rovnováhu ve cvičení a jídle a jsem ráda, že můžu propojovat skvělou sportovní módu z Bodies do mého aktivního života. Takže se zde budeme potkávat u pravidelných recenzí na oblečení a jsem otevřena veškerým dotazům, které by Vás zajímaly.

 

 


  

Katka_1Kateřina Měntielová

 

katka.mentielova@gmail.com

 

O mně:Věnuji se fitness a zdravému životnímu stylu již několik let. Tento rok jsem absolvovala kurz trenéra fitness a momentálně sestavuji jídelníčky na míru, pomáhám a učím lidi, jak se správně stravovat. Jsem mistryně světa v dico dance a věnovala jsem se tanci a sportovnímu aerobiku přes 12 let. Ráda motivuji lidi ke zdravému životnímu stylu! 

 

 


  

Sylva_1Sylvie Moocová

 

Sysi.M@seznam.cz

 

O mně: Jsem celoživotní sportovec a mimo jiné i několika násobná MČR v atletice. Poté jsem v sobě objevila nadšení do fitness Ja rozhodla jsem se mu věnovat naplno. Momentálně pracuji jako osobní trenér v Top Fitness Dubina, kde nabízím služby v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Zabývám se cvičením s vlastní váhou těla, funkčním tréninkem, kardio a kruhovým tréninkem, kondičním cvičením a převážně cvičení s váhou na strojích. Letos jsem absolvovala Mistrovství Moravy a Slezska v Bikiny fitness, kde jsem se umístila na krásném druhém míste a na MČR dvakrát  sedmá. Největší odměna pro mě je, když vidím, jak se mí klienti pod mým vedením stávají štíhlejší, šťastnější a jsou plní síly.


  

 

 

 

Tabulka velikostí