Náš tým

 

Marek_Janda


 

Marek Janda

marek.janda@icloud.com

O mně: Zaměřuji se na rozvoj funkční síly, mobility a tvarování těla. Jsem absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu UK. Působím ve Fitness Kotva.

Napsal jsem: Je důležitější trénink nebo strava?Silový trénink a pálení tuku – jde to dohromady? a 2 dalších...

  
 

 

 

 


 

Zuzka_BauerováZuzka Bauerová

zuzanabauerova91@seznam.cz

O mně: Je mi 26 let a pracuji jako osobní trenérka ve fitness centru a nejlepší je, když je práce vaším koníčkem. Miluji jakýkoliv sport a zdravý životní styl. Už od mala jsem se závodně věnovala krasobruslení a tenisu. "Motivace je to, díky čemuž začnete. Zvyk je to, díky čemu budete pokračovat."

 
 

 

 

 


 

Radim_KůtaRadim Kůta

info@umimbehat.cz

O mně: Jsem dlouholetý závodní běžec, osobní kondiční trenér a absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu UK. Působím jako trenér moderního pětiboje v Tj Dukla Praha. Jsem zakladatel projektu www.umimbehat.cz

Napsal jsem: Velmi významná vlastnost, která ovlivňuje váš běhPozor na tradiční cvik atletické abecedy – zakopávání. a 8 dalších...

 
 
 

 

 


 

Vlaďka_KutováVlaďka Kutová

vladka.kutova@gmail.com

O mně: Žiji v Abu Dhabi, kde se kromě práce letušky věnuji józe. Stala se mým životním stylem. V květnu 2017 jsem absolvovala učitelský kurz v Indii (200 hodin Yoga Alliance), se zaměřením na Hathu a Ashtangu jógu.

Mé záliby: Jóga, volejbal, cestování, malování

Napsala jsem: Co se skrýva za Asthanga jógouHatha jóga a 2 dalších...

 
 
 
 
 

 

Vojta_MeierVojta Meier

Oliver

O mně: Jsem certifikovaným FMS™ (Functional Movement Systems) Level 2 pohybovým specialistou v oblasti funkčního tréninku. Specializuji se na nápravu pohybových vzorů a prevenci zranění. Dále se zaměřuji na význam správného dýchání a držení těla v každodenních činnostech. Portfolio mých služeb zahrnuje i masáže, myofasciální techniky a terapii spoušťových bodů, kterými dokáže klientovi ihned ulevit od bolesti a psychického napětí. Mimo jiné jsem působil jako školitel Yoda Institutu pro Ostravu. www.vojtechmeier.cz

Napsal jsem: Umíte správně sedět?Mechanika příčin bolestí zad a 8 dalších...

 
 
 

 
  

Vlaďka_KutováAnna Kelišová

Kelinatorterminator@gmail.com

O mně: Mám 8 let praxe jako osobní trenér, instruktor skupinových lekcí a kouč zdravého životního stylu. Zaměřuji se na kondiční tréninky v posilovně, posilovací techniky s balančními pomůckami i vlastní vahou, body & mind, koučink týkající se správného stravování.

Napsala jsem: Polentový koláč s tofu a zeleninouPohankové linecké cukroví a 19 dalších...

 
 
 
 
 

 

Radim_PolášekRadim Polášek

radim.polasek21@gmail.com

O mně: Radim je v současnosti jeden z nejvyhledávanějších trenérů v ČR v oblasti kondičního tréninku profesionálních sportovců. V roce 2014 se stal absolventem Ostravské univerzity v oblasti tělovýchovy. Samotnému trenérství se věnuje od roku 2012. Specialista na rozvoj pohybových schopností a dovedností. Profesionál v oblasti kondiční přípravy. Odborník na systémové plánování kondičních příprav. Radim je dále také jeden z nejuznávanějších trenérů v ČR co se týče specializovaných tahových a tlakových cviků na rozvoj síly v kombinaci s rychlostí.

 

 

 


  
 

Kamila_PavlíčkováKamila Pavlíčková

kamilapavlickova.fitness@gmail.com

O mně: Jsem bývalá profesionální volejbalistka, závodnice v bikini fitness, instruktorka skupinových lekcí a osobní trenérka fitness, kondičního posilování a kulturistiky. Snažím se motivovat a vést ke zdravému životnímu stylu nejen fotkami a natáčením videií, ale i vymýšlením zdravých receptů a psaním článků na blogu. Dělám to, co mě baví a jsem ráda, že mohu lidem pomoci k dosažení jejich cílů, o kterých měli pocit, že by jich nikdy nebyli sami schopni dosáhnout.

 

 

 


 
 

Martin_NavrátilMartin Navrátil

+420 777 301 226

navros86@seznam.cz

O mně: Osobní a kondiční trenér zaměřující se na trénink, pohyb dle vrozené lidské motoriky, kterou řídí CNS (Centrální Nervová Soustava) na základě pohybové idey (myšlenky). Od dětství aktivní a sportovně založený. Od roku 1995 člen Klubu plaveckých sportů Ostrava. Po ukončení plavecké kariéry jsem se v roce 2002 začal věnovat klasickému posilování a později soutěžní kulturistice v roli závodníka, ale také úspěšného trenéra. V průběhu let jsem prohluboval své znalosti v oblasti tréninku jak silového, tak funkčního na různých certifikovaných školeních vedených skutečnými profesionály. Zlomový byl rok 2017, kdy jsem na školení “Vývojová kineziologie ve fitness” poznal Václava Rázla, pod jehož vedením začalo vzdělávání a zdokonalování se v tomto směru. Bežné cíle klientů jako redukce tuku, nabírání svalové hmoty, zlepšení kondice nebo příprava sportovců jsou samozřejmostí. www.trenernavratil.cz


  
 

Zuzana_PřecechtělováZuzana Přecechtělová

+420 731 039 450

z-precechtelova@seznam.cz

O mně: Pocházím z Kroměříže, do Ostravy jsem se dostala skrz studium na Lékařské fakultě v Ostravě, kde jsem absolvovala jak bakalářské, tak magisterské studium v oboru FYZIOTERAPIE. 12 let jsem hrála volejbal, od vysoké školy prakticky jen běhám. Momentálně mám za sebou 12 půlmaratonů a jeden maraton, chystám se v příštím roce na další maraton, ultramaraton a horské závody. V srpnu tohoto roku jsem v Ostravě otevřela novou fyzioterapeutickou ordinaci „PŘECI fyzio“ (ig/fb @precifyzio), kde se specializuji převážně na problémy pohybového aparátu sportovců – většina mých klientů jsou běžci, ale také basketbalisti, cyklisti, fitness trenéři a další. Klientelu mi ale tvoří také lidé, kteří mají sedavé zaměstnání, nesportují, bolí je záda, krční páteř apod. Poskytuji diagnostické, léčebné, preventivní a rehabilitační služby pro udržení optimálního zdraví mého klienta.

 

Tabulka velikostí