Jak nakupovat

Možnosti dopravy

  • Zboží, které máme skladem expedujeme obratem.
  • Zboží při okamžité platbě obdržíš do dvou pracovních dní.
  • Při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma.

 

Jako dopravce jsme pro Tebe zvolili spolehlivou společnost DPD :

 

DPD - doprava k Vám domů ( 99 Kč , u objednávek nad 1500 Kč zdarma )

Zboží k Tobě domů bezpečně a rychle doručí firma DPD, díky níž se můžeš již druhý den těšit z Tvého vysněného kousku. Po předání balíčku do přepravy Tě DPD bude informovat prostřednictvím SMS o termínu a čase dodání, který je možné dle Tvoji potřeby změnit. Pokud Tě dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující pracovní den.

Sledovat zásilku nebo měnit termín doručení můžeš prostřednictvím odkazu na webu DPD.

 

Zásilkovna:

Nechej si objednávku zaslat na jedno ze skoro 2000 výdejních míst po celé ČR. Svou objednávku můžeš sledovat online, stačí zadat trasovací číslo, které obdržíš e-mailem.  Po doručení zásilky na Tebou zvolené výdejní místo Ti přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžeš kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Zásilku si můžeš vyzvednout kdykoli (podle otevírací doby výdejního místa) od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíš ukazovat občanku stačí heslo.

Pokud nestihneš objednávku během 7 dnů vyzvednout, žádný stres: prostě pošleš odpovědní SMS a Zásilkovna Ti lhůtu zdarma prodlouží až na 21 dní.(Tato služba může být před Vánoci dočasně pozastavena).

Doručené zboží si můžeš přímo na výdejním místě rozbalit a případně hned vrátit zpátky, pokud se Ti z nějakého důvodu nebude zamlouvat. Pro vrácení je potřeba mít vyplněný a přiložený formulář pro vrácení a výměnu.

 

Možnosti platby

 

  • Platba prostřednictvím služby Twisto - zboží si objednáš, vyzkoušíš a platíš až za 14 dní

Moc dobře si uvědomujeme, že nákup oblečení přes e-shop je do jisté míry rizikem a nemáš možnost si vybrané kousky vyzkoušet, proto jsme se rozhodli Ti v tomto jít naproti a umožnit platit až po vyzkoušení. Twisto je platební metoda, která umožňuje platit až po doručení a kontrole zboží. Není třeba vytvářet účet Twisto a veškeré informace k platbě obdržíš na e-mail. Na zaplacení objednávky máš 14 dní od odeslání zboží. Služba je zcela zdarma.

  • Platba na dobírku při převzetí zboží u dopravce

 

  • Platba platební kartou prostřednistvím platební brány GoPay

 

  • Platba bankovním převodem na účet 115-5061650237/0100 ( Zboží odesíláme po připsání částky na účet )

 

Tabulka velikostí