WORKOUT EMPIRE JE TADY!

Workout empire

Ruku na srdce... V dnešní době fitness je očekáváno, že při této aktivitě budete i nějak vypadat. Tlak sociálních sítí a reklamy Vás dříve nebo později, aniž byste chtěli, stejně zasáhne!

Já osobně jsem k tomu měla kdysi dost pasivní přístup. Cvičení jsem vždy řešila obyčejným outfitem. Každopádně postupem času, který jsem do cvičení investovala, jsem dospěla do fáze, kdy mi na kvalitním a funkčním oblečení opravdu záleží. A jako přidanou hodnotu zde beru design.

Každý má samozřejmě nároky na sportovní oblečení jiné, ale asi se shodneme, že bychom do nich společně zařadili vzhled, funkčnost, naše pohodlí a střih. Aktuálně jsem vybírala značku, která mi toho může hodně nabídnout!

 

Ráda bych Vám představila unikátní značku Workout Empire.

Jedná se o švédskou značku, která má ve svém portfoliu kvalitní střihy a nádherné barvy.

Rozhodla jsem se pro řadu Regalia, která je bestsellerem této značky.

Komplet obsahuje sportovní podprsenku a legíny. Sáhla jsem odvážně po bílé barvě a musím říct, že tenhle risk byl velký zisk. Navíc nás čeká léto, takže tato sněhově-bílá vynikne.

Podprsenka je bez vycpávek, přesto skvěle drží a je vhodná i na běhání. Podle mě má dokonalý tvar a pokud zvolíte správnou velikost,tak budete nadmíru spokojeni. Určitě znáte pocit, kdy Vám při pohybu podprsenka jde nahoru, takže mezi opakováním v sérii opakujete i stahování podprsenky dolů. Nebo je naopak příliš dlouhá. To má pak za výsledek jediné a to většinou nehezký tvar, nebo špatnou podporu poprsí. Sportovní podprsenka by měla dělat krásná prsa a zároveň je dobře fixovat. Vzadu má ikonickou výztuž, která je tvořena přehnutými lemy, které dotváří produktu ojedinělý vzhled.

Nad touto výztuží pak najdete jemné logo, které je umístěné i vepředu. Švy jsou dvojité a perfektně plní svou funkčnost.

Legíny jsou kompresní, takže vyzdvihnou vaše tvary a přesně to, co je třeba schovat. Tohle moje první bílé legíny nejsou, ale s předchozími se rozhodně nedají srovnat. Mají vyšší pas, což je u legín má oblíbená část, skvěle pak drží na těle, a pokud je chladno, tak chrání naše bedra před prochladnutím. U mě obstály, jak při kardiu ve fitku, tak při samotném běhu venku. Celý komplet je navíc extrémně savý. Mokré mapy na oblečení nečekejte...

Navozují mi pocit „druhé kůže“. Dlouho jsem na sobě neměla takto skvěle padnoucí kousek, který je natolik funkční.

 

Pokud jde o velikost, tak je dobré se držet vaší běžné velikosti a nic nevymýšlet. Velikosti odpovídají.

Značku Workout Empire a její komplet Regalia na 100% doporučuju. Měl okamžitě pozitivní ohlas.

 

Pokud na mě máte jakýkoliv dotaz, týkající se tohoto kompletu či značky, ráda Vám odpovím, když mi napíšete na můj instagram @bajarezac.

A jestli zrovna teď hledáte další motivaci či energii ke cvičení, nový outfit je tím správným krokem!

 

Autor: Barbora Řezáčová

 

 

Tabulka velikostí