STRAVA JE 70% ÚSPĚCHU! VÁŽNĚ?

A pohyb je co? Jen zbývajících 30%?

Nemyslím si!

 

Na základě vašich zpráv a reakcí na mé stravování ve stylu:

“Jak můžeš hubnout když žereš hromady oříškových másel, čokolády, pečivo atd atd. A k tomu hlavně večer před spaním?”

Věřím, že večerními fotkami mých extra kalorických večeří jsem spoustě lidem pomotal už tak zamotanou hlavu. Já vám to tedy prozradím ???? Teď asi čekáte nějakou zázračnou tabletku co?

 

“Všichni” vymýšlejí už dávno vymyšlené, hledají nějaké zázračné doplňky stravy, zkoušejí všemožné drastické, krátkodobě udržitelné diety s následným JoJo efektem a plácají se v tom stále dokola. Jediné co vždy fungovalo, funguje a fungovat bude je rovnice: Kalorický příjem - Kalorický výdej. Když chci zhubnou, tak jednoduše musím vydat více energie než příjmu. Nic víc v tom nehledejte. To je jediné co funguje. Když chci více jist, musím se více hýbat! Jen doporučuji odpozorovat a nastavit nízký kalorický deficit. Když nastavíte vysoký, tak jednoduše nebudete mít energii a budete podráždění. Takže lepší hubnout vážně pomalinku a dlouhodobě.

 

Ať už máte nastavený jakýkoliv běžný stravovací režim (keto dieta, sacharidové vlny, přerušované půsty atd.), tak věřte, že fungují všechny, pokud jsou správně nastaveny! Samozřejmě je to individuální a každý si musí vybrat jaké stravování mu nejvíce sedí vzhledem k jeho sportovním aktivitám, práci, zdravotnímu stavu atd. Měli byste se jednoduše cítit dobře.

 

A tím se taky dostávám k tomu jedinému, co vám může vše kazit. Klidně můžete mít vše ideálně nastavené, můžete mít vyváženou, pestrou stravu a energetický výdej takový, že zákonitě musíte hubnout, ale stejně vám v tom může bránit vaše hlava! Vaše psychika je většinou váš jediný a největší nepřítel.

 

Opakujete si každý den, stále dokola ty zázračné větičky, které obsahují slovíčko “NEzhubnu”? Vidíte tam tu negaci? To je ten největší problém!!! Nastavení vaší mysli ????

 

Fotkami v článku jsem chtěl naznačit, že ani například zatracovaný burger nemusí být vůbec špatné jídlo. Samozřejmě když si zajdete do podniku, kde si nejlépe pečou vlastní, chutné housky a používají celkově kvalitní suroviny. Maso, zelenina, domácí majonéza a čerstvé brambory na domácí hranolky. 

 

Tabulka velikostí