RAINBOW RUN SE BLÍŽÍ A MY BUDEME U TOHO!

IMG_0687

Chceme, aby se u nás lidé bavili, nechali se unést a načerpali energii, říká Roman Fučík.

 V roce 2015 byl Roman Fučík, absolvent rekreologie na Ostravské univerzitě, nezaměstnaný a přemýšlel, jaké budou jeho další kroky...

 
Jak to všechno začalo?

"Tehdy jsem poprvé vycestoval ven, na čtyři dny do Irska za kamarády. Těsně před odletem domů mi jeden z nich ukázal akci Rainbow Run, kterou tam mají. A že když mám takové zaměření, jestli bych něco podobného nechtěl udělat v Ostravě. Jací blázni by v Ostravě běhali v barvách,"  vzpomíná Roman Fučík.

 

Nakonec jste změnil názor.
"Když jsem seděl na lavičce před dveřmi pracáku, viděl jsem na Facebooku událost s nějakým nočním během. V té události bylo přes 4000 lidí! Tehdy mi proběhlo hlavou: pokud v noci běhá tolik lidí, tak na Rainbow Run jich musím dostat jednou tolik. Z pracáku jsem odcházel s tím, že se naplní má cesta a já se pustím do organizace akce, kterou se bude Ostrava jednou chlubit i za hranicemi města."

 

Pamatujete si na začátky?
"Velmi dobře (směje se). Tehdy jsme ještě neměli skladovací prostory, takže veškeré barvy, trička a brýle byly u mě doma. V obýváku, v předsíni, pod postelí, zkrátka všude! Chybělo nám toho ale víc. Psala se zhruba půlka února, v květnu se mělo běžet a my byli na začátku. Neměli jsme nic, jen velké sny. Museli jsme sehnat kapitál, dodavatele, obstarat logo, webové stránky, systém, prostě všechno."

 

Letos se můžeme těšit na pátý ročník, v čem bude jiný než ten předchozí?
"Máme připravených spoustu novinek! Ta největší je rozdělení programu na Rainbow Fest a Rainbow Run, takže si na své příjdou milovníci hudby a zábavy i běžci. Rozdělili jsme také startovací vlny. První poběží sportovní nadšenci, kteří chtějí pětikilometrovou trasu doslova proletět, po nich vyrazí týmy a nakonec ti, kteří si chtějí plnými doušky užít naše barevné zóny. A máme také rodinný běh na dva kilometry!"

 

Akce startuje už v sobotu 25. května a MY BUDEME U TOHO!

 

Připravili jsme si pro Vás BODIES zónu a opravdu se máte na co těšit! Neodolatelné BODIES girls, #musthave kousky z našeho sortimentu, spousta dárečků a SOUTĚŽ o voucher v hodnotě 5000 Kč, se kterým se oblékneš od hlavy až k patě! 

 

Více informací o SOUTĚŽI naleznete na našem Instagramovém a Facebookovém profilu, nebo v naší BODIES zóně!

 

Těšíme se na Vás...

 

 

rr2019_program_nahled

 

 

 

 

 

Tabulka velikostí